تامین لایسنس های سازمانی

در . منتشر شده در تأمین تجهیزات

شرکت فناوری اطلاعات رجاء با تمرکز بر تامین لایسنسهای اورجینال، ارائه راهکارها و خدمات تخصصی، فروش تجهیزات مورد نیاز سازمانها و ارگانها با پایین ترین قیمت و بهترین خدمات قرار داده است.

لایسنس های ما که با قیمتی غیر قابل رقابت برای مشتریان داخلی و خارجی ارائه میگردد.

محصولات IBM

در . منتشر شده در تأمین تجهیزات

 

شرکت آی. بی. ام. از مشهورترین ارائه کنندگان تجهیزات و سرویس های کامپیوتری در دنیا است، اولویت تجاری این شرکت به سرویس هایی که ارائه می دهد معطوف است، این سرویس ها بیش از نیمی از درامد شرکت را تامین می سازد.
این شرکت همچنین یکی از بزرگترین تولید کننده نیمه رساناها و به تبع آن تجهیزات پردازشی بزرگ بمانند سرورهای بزرگ و حساس، همچنین تجهیزات ذخیره سازی بزرگ و حساس در دنیا می باشد.

محصولات Juniper

در . منتشر شده در تأمین تجهیزات

امروزه با توجه به اهمیت بالای امنیت و افزایش جرایم سایبری و هک کردن سازمان ها و دزدیدن اطلاعات، ایمن سازی محصولات، خدمات و سرویس ها برای هر سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده ی تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری امنیتی، شرکت جونیپر (Juniper) می باشد که با انجام بروزترین تحقیقات توانسته نوآوری را در محصولات خود را به وچود آورد و با ارائه ی محصولات نوآورانه و با کیفیتش ایمن سازی را تا حد قابل ملاحظه ای انجام دهد و جایگاه خوبی در بازار امروزی کسب کند.

محصولات Fortinet

در . منتشر شده در تأمین تجهیزات

فورتی نت یکی از برترین شرکت هایی است که در زمینه ی ارائه محصولات امنیتی فعالیت میکند. هدف فورتی نت ارائه نوآورانه ترین و کارآمد ترین سیستم های امنیت شبکه جهت افزایش امنیت و تسهیل زیرساخت های IT شماست. فوتی نت برترین دستگاه های امنیت شبکه و لایسنس خدمات امنیتی را برای سازمان‌ها،مشاغل، مراکز داده، شرکت‌ها، دفاتر توزیع و MSSPها ارائه می نماید.

محصولات Cisco

در . منتشر شده در تأمین تجهیزات

سیسکو فایروال :

فایروال های ASA در اندازه ها و شکل های مختلفی وجود دارند اما همه آنها قابلیت های مشابهی دارند. معمولا دستگاهی که شماره مدل آن پایین تر است توان پایین تری دارد. شماره مدل این دستگاه ها با 55 شروع می شود البته دستگاه هایی از خانواده ASA وجود دارند که بر روی سوئیچ هایی مانند 6500 نصب می شوند یا نسخه مناسب برای محیط های مجازی. در جدول زیر خانواده ASA نمایش داده شده است :

مقالات دیگر...

با ما به‌روز باشید!

 با ما به‌روز باشید!
it@raja.ac.ir

آدرس:تهران - بلوار کریمخان - آبان جنوبی - شماره 41

تلفن:88918136,63-021