محصولات HP

در . منتشر شده در تأمین تجهیزات

 

شرکت هیولت پاکار که به اختصار به آن HP میگویند، یک شرکت فناوری اطلاعات چند ملیتی است که مقر اصلی آن در کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت مجموعه وسیعی از تجهیزات سخت افزاری، نرم افزاری، خدمات مرتبط با مشتی، کسب وکار های کوچک، متوسط (SMB) و سازمان های بزرگ را ارائه میدهد.

شرکت هیولت پاکارد توسط دو دانش‌آموخته از دانشگاه آستنفورد به نام‌های دیوید پاکارد و ویلیام ردینگتون هیولت و با سرمایه ابتدایی ۵۳۸ دلار پایه‌گذاری شد. تلاش این دو نفر باعث شد که سرمایه اندک آنها بعد از حدود هفتاد سال به ۹۰ میلیارد دلار برسد. در حال حاضر این شرکت در بیشتر از ۱۶۰ کشور جهان فعالیت می‌کند.تاریخ پر فراز و نشیب شرکت برای مصرف‌کنندگان محصولات این شرکت نشان‌دهنده نقش مؤثر دو نفر از موفق‌ترین مدیران در قرن گذشته است. شیوه مدیریتی و روش اداره این دو نفر می‌تواند در نوع خود نمونه باشد. ذهن خلاق و ایده پرداز هیولت در کنار مهارت‌های مدیریتی و اداری پکارد دست به دست هم داد تا HP مسیری تازه را در دنیای کامپیوتر باز کند.

شرکت HP توانسته است با افزایش کیفیت و تنوع محصولات خود جایگاه خوبی در بازار کسب و کار به دست آورد. شرکت فناوری اطلاعات رجاء برخی از اصلی ترین محصولات HP را با خدمات نصب و پشتیبانی به بازار ارائه میدهد.

در شرکت HP گروه پروژه، زیرساخت‌های فناوری مورد نیاز را برای بهینه‌سازی فناوری اطلاعات سنتی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بخش نرم افزار به مشتریان خود قابلیت خودکارسازی فعالیت فناوری اطلاعات را برای ساده‌سازی، سرعت بخشیدن و ایمن‌سازی فرآیندهای کسب و کار و همچنین تبدیل داده‌های خام به دانش عملی، می‌دهد. بخش خدمات مالی، مدل‌های مصرف انعطاف پذیر در فناوری اطلاعات، معماری مالی و راه‌حل‌های سرمایه‌گذاری سفارشی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. بخش سرمایه‌گذاری شرکت نیز شامل آزمایشگاه‌های HP و برخی از پروژه‌های تکثیر کسب و کار است.

محصولاتی که شرکت فناوری اطلاعات رجاء از شرکت HP ارائه میدهد شامل سرور ها، ذخیره سازها و نرم افزار های مدیریت شبکه می‌باشد.    

با ما به‌روز باشید!

 با ما به‌روز باشید!
it@raja.ac.ir

آدرس:تهران - بلوار کریمخان - آبان جنوبی - شماره 41

تلفن:88918136,63-021