امن سازی زیرساخت ( Hardening )

در . منتشر شده در خدمات

 

امن سازی

 

مشاوره امنیت سایبری

سرمایه‌های سازمانی به طور روزمره با تهدید‌های متعددی مواجه هستند و این در حالی است که سازمان‌ها روز به روز به سرمایه‌های خود وابسته تر می ‌شوند. بیشتر سیستم های اطلاعاتی به خودی خود ایمن نیستند و اعمال راه حل های تکنیکی فقط بخشی از یک راه حل کلی امنیت اطلاعات می باشد. راه اندازی تجهیزات امنیت اطلاعات بسیار ضروری است، اما برای انجام چنین کاری، هر سازمانی باید در ابتدا محیط‌ های تهدید‌آمیز خود را شناسایی نماید. با شناسایی دامنه های مخاطرات امنیتی، برای کاهش موجبات این مخاطرات می توان کنترل های مناسبی را طراحی نمود.

شرکت چشم انداز توسعه فناوری اطلاعات رجاء با هدف ترویج فرهنگ فن آوری اطلاعات و فراهم سازی زمینه های گسترش آن فعالیت خود را شروع کرد و در همین راستا، دپارتمان مشاوره امنیت به عنوان بخش فنی گروه تکنولوژی اطلاعات موسسه، فعالیت خود را به منظور جداسازی بخش فنی و اجرائی از بخش آموزش آغاز نمود. هدف این مجموعه ، ارائه خدمات تخصصی و جامع در کلیه بخش های صنعتIT ، علی الخصوص مبحث امنیت اطلاعات می باشد که با استفاده از حضور متخصصان در زمینه های گوناگون و ارتباط با معتبرترین تامین کنندگان سخت افزار و نرم افزارهای تخصصی، سعی کرده رضایت کارفرمایان را به بهترین نحو جلب نماید.

 

مدیریت امنیت اطلاعات:


آشنا نمودن پرسنل و کارمندان سازمانها و ادارات با مقوله های تخصصی امنيت جهت جلوگيری از نفوذ نفوذگران و ممانعت از ورود آسان به شبکه های کامپيوتری و دستيابی به اطلاعات محرمانه و يا خدشه دار نمودن و تغيير اطلاعات.

 

اجرای راهکارهای امنیتی:

تحليل دقيق نيازهاي امنيتي و استفاده از روالهاي استاندارد در به کارگيري و کنترل نمودن سيستم هاي امنيتي و بروز رساني مداوم اين سيستم‌ها به منظور بهبود مداوم در راستای ايجاد سيستمهای مديريت صحيح امنيت اطلاعات.

 

حفاظت چند لایه از شبکه:

ارزيابی و ارائه مشاوره در خريد محصولات امنيتی نظير برنامه‌هاي ضد‌ ويروس و فايروال بکارگيري آنها در سيستم‌هاي رايانه‌اي به منظور مواجه کارآمدتر با تهديدات امنیتی.
با ما به‌روز باشید!

 با ما به‌روز باشید!
it@raja.ac.ir

آدرس:تهران - بلوار کریمخان - آبان جنوبی - شماره 41

تلفن:88918136,63-021